Me këtë pajisje Leon3D mund ta ktheni printerin tuaj 3D në prerës dhe gdhendës

luani 3d

Ky aksesor që e shihni drejtë në imazhin që ndodhet në këto linja është shpikja e re e krijuar nga projektuesit dhe inxhinierët e luani 3d, një enë e pagëzuar me emrin e LUANI PRO3D Dhe se nuk është asgjë më shumë se një lazer që, i instaluar në printerin tuaj 3D, mund ta bëjë atë të fitojë aftësinë për të punuar si prerës dhe gdhendës. Padyshim një aksesor që me siguri do t'ju pëlqejë pasi, për pak para dhe pa pasur nevojë të blini një makinë të re, ju mund ta bëni printerin tuaj aktual 3D shumë më funksional dhe interesant.

Siç është komentuar nga vetë kompania:

Ky është një nga lansimet dhe risitë e ndryshme që do të paraqesim gjatë gjithë vitit, një nga bastet për vitin 2017. Qëllimi ynë është të rritemi dhe ne duam ta bëjmë këtë duke zgjeruar gamën tonë të produkteve, aksesorëve dhe materialeve të konsumit për të ofruar mundësi të ndryshme për secili përdorues sipas nevojave të tyre.

Leon3D nxjerr në shitje një pajisje shtesë të aftë për ta kthyer printerin tuaj 3D në një prerës lazer dhe gdhendës.

Në këtë pikë, nuk mund të ndalojmë së ekspozuari komentet që na vijnë nga Departamenti Teknik Leon3D, ku një nga menaxherët e tij ka komentuar:

Ne jemi të përkushtuar ndaj inovacionit dhe shkathtësisë së pajisjeve tona profesionale, në vetëm 10 minuta ne mund të kthejmë pajisjet tona të printimit 3D në një prerës lazer dhe gdhendës. Përveç kësaj, në zonën e Mbështetjes do të gjeni një seri kallamish ku detajohen hapat që duhet të ndiqni për instalimin.

Nëse jeni të interesuar për këtë aksesor të ri Leon3D për printerin tuaj 3D, ju tregoni se ai është në dispozicion në treg që nga 1 Shkurt 2017 në ndonjë tregtar të autorizuar, si dhe në dyqanin tuaj online. Çmimi me pakicë, aktualisht subjekt i një promovimi të veçantë të lëshimit, është 169,95 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

Testi anglishtProvoni katalanishtkuiz spanjoll